Politechnika Częstochowska

Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu automatyki i robotyki. Szkolenie przeprowadzone zostanie przez pracowników firmy Igus.
Szkolenie skierowane jest do studentów oraz pracowników Politechniki Częstochowskiej.

Termin szkolenia: 14.05.2020, godz. 13-15.
Zapisy na szkolenie przyjmowane są do 11.05.2020 r.

Zgłoszenie proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu proszę przesłać następujące informacje:
1. Imię i Nazwisko.
2. Nazwa Wydziału.
3. Adres e-mail.
Po zgłoszeniu każda osoba, na wskazanego maila otrzyma oficjalne zaproszenie od firmy Igus (w tym bezpośredni link do szkolenia) wraz z dalszą instrukcją postępowania.
Szkolenie nie wymaga od słuchacza posiadania kamery oraz mikrofonów, ponieważ zadawać pytania można za pośrednictwem czatu.

Szkolenie dotyczyć będzie przeglądu wszystkich grup, którymi firma się zajmuje, tj. grupa łożyskowa w skład której wchodzą proste tuleje ślizgowe niewymagające smarowania, łożyska kulkowe, druk 3D, półprodukty, głowice przegubowe, prowadnice liniowe, napędy liniowe, układy kartezjańskie, roboty delta i robolink, prowadniki kablowe i przewody do ruchu. Na podstawie zainteresowania słuchaczy zostanie zorganizowana prezentacja profilowa dotycząca, np. samego druku 3D. Współorganizatorem szkolenia jest Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej. Studenci Politechniki Częstochowskiej otrzymają zaświadczenie udziału w szkoleniu.

https://www.igus.pl/

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.