Politechnika Częstochowska

Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

Szanowni Państwo,

Informujemy, że rekrutacja na kurs "BĄDŹ PRZEDSIĘBIORCZY" została przedłużona do 20 maja 2020 r.


Serdecznie zapraszamy studentów/-ki Wydziału Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów studiów stacjonarnych V-VII semestru I stopnia oraz I-III semestru II stopnia kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, do udziału w szkoleniu „BĄDŹ PRZEDSIĘBIORCZY”, realizowanym w ramach projektu Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Częstochowskiej. Celem kursu jest poszerzenie wiedzy studentów kierunków technicznych o praktyczne umiejętności biznesowe potrzebne na rynku pracy oraz przekazanie wiedzy o możliwych drogach rozwoju zawodowego, w tym założeniu własnego biznesu.

15-godzinne szkolenie w formie e-learningu zostanie uruchomione w drugiej połowie maja 2020.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji dostępnym na stronie projektu.

Rekrutacja elektroniczna na kurs trwać będzie od 20.05.2020 r.

Formularz zgłoszeniowy (załączniki nr 1 do regulaminu) w formie elektronicznej (skan) należy przesłać na adres mailowy koordynatora wydziałowego projektu ZPRPCz dr inż. Joanny Michalik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: W związku z panującą sytuacją, nie ma konieczności potwierdzania informacji zawartych w formularzu przez pracowników dziekanatu. Oryginały dokumentów rekrutacyjnych (w wersji papierowej) należy dostarczyć do koordynatora wydziałowego nie później niż do upływu 60 dnia od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.

Klauzula informacyjna

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.