Politechnika Częstochowska

Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

W dniu 30 czerwca 2020 roku o godz. 9:15 odbędzie się seminarium na którym Doktoranci Wydziału Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów, zaprezentują swoje osiągnięcia oraz koncepcję pracy doktorskiej:

Andrii Zinchuk "Wytwarzanie i komparatywna analiza cech powłok ze stopów AlSi do zastosowań w układach filtrowentylacyjnych",

Oskar Moraczyńsk "Powłoki AlSi - rola tlenu jako gazu reaktywnego w kształtowaniu cech powłok w procesie PVD magnetronowego rozpylania"

W celu udziału w seminarium proszę zalogować się do: https://telco.pcz.pl/b/mic-4jy-3w2

Kod dostępu: 566 198

Od 22 do 26 czerwca 20 r. zapraszamy wszystkich maturzystów na „Kierunkowskaz Kariery”, czyli cykl prezentacji kierunków studiów i zawodów, który ułatwi dokonanie optymalnego wyboru ścieżki dalszego kształcenia.

22-26 czerwca 2020  (poniedziałek-piątek) w godzinach 14.00-17.00

22 czerwca (poniedziałek) – Kierunki medyczne i o zdrowiu
23 czerwca (wtorek) – Kierunki techniczne
24 czerwca (środa) – Kierunki humanistyczne
25 czerwca (czwartek) – Kierunki społeczne i ekonomiczne
26 czerwca (piątek) – Kierunki ścisłe, przyrodnicze, rolnicze

Rejestracja: https://event.perspektywy.pl/

Szanowni Państwo,

Informujemy, że rekrutacja na kurs "BĄDŹ PRZEDSIĘBIORCZY" została przedłużona do 20 maja 2020 r.


Serdecznie zapraszamy studentów/-ki Wydziału Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów studiów stacjonarnych V-VII semestru I stopnia oraz I-III semestru II stopnia kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, do udziału w szkoleniu „BĄDŹ PRZEDSIĘBIORCZY”, realizowanym w ramach projektu Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Częstochowskiej. Celem kursu jest poszerzenie wiedzy studentów kierunków technicznych o praktyczne umiejętności biznesowe potrzebne na rynku pracy oraz przekazanie wiedzy o możliwych drogach rozwoju zawodowego, w tym założeniu własnego biznesu.

15-godzinne szkolenie w formie e-learningu zostanie uruchomione w drugiej połowie maja 2020.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji dostępnym na stronie projektu.

Rekrutacja elektroniczna na kurs trwać będzie od 20.05.2020 r.

Formularz zgłoszeniowy (załączniki nr 1 do regulaminu) w formie elektronicznej (skan) należy przesłać na adres mailowy koordynatora wydziałowego projektu ZPRPCz dr inż. Joanny Michalik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: W związku z panującą sytuacją, nie ma konieczności potwierdzania informacji zawartych w formularzu przez pracowników dziekanatu. Oryginały dokumentów rekrutacyjnych (w wersji papierowej) należy dostarczyć do koordynatora wydziałowego nie później niż do upływu 60 dnia od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.

Klauzula informacyjna

Konkursy w toku:

https://www.ncn.gov.pl/BIP/index.php?id=167

 Inne konkursy: https://www.wip.pcz.pl/pl/badania-i-nauka/projekty-badawcze

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.