a

Politechnika Częstochowska

Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

Poszukujemy utalentowanych osób, które mogą przyczynić się do sukcesu firmy COLEP. Jeśli jesteś pełen entuzjazmu, dbasz o wysoką jakość wykonywanej pracy, z natury jesteś dociekliwy i dobrze zorganizowany oraz motywuje Cię praca w dynamicznym zespole, to z całą pewnością, nasza oferta skierowana jest do Ciebie.

Jeśli poniższa oferta nie jest tym czego szukasz, zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania strony internetowej - www.colep.com/careers - oraz obserwowania naszego profilu na portalu Workable - https://colep-poland.workable.com/ - gdzie będziemy zamieszczać aktualne oferty pracy.

Colep Polska Sp. z o.o.,  firma działająca w branży kosmetycznej i środków czystości, współpracująca z klientami na rynku międzynarodowym.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko AGENT DS. UDOSKONALANIA

Miejsce pracy: Kleszczów (łódzkie), Zakład Metalu

Główne zadania:

Udział w projektach, związanych z wdrażaniem udoskonaleń procesów technologicznych, polegającym na ich optymalizacji pod względem wydajności, a także redukcji kosztów.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne (kierunek - Inzynieria Produkcji/Inżynieria Materiałowa
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w czytaniu, mowie i piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjn
  • Rozumienie kultury Lean oraz znajomość narzędzi oraz metodologii zgodnych z filozofią Lean Managemen
  • Gotowość do wyjazdów służbowyc
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności programu Excel)

Osobie zatrudnionej oferujemy:

Zapewniony transport z Radomska, Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa, Kluk (przez Pajęczno)

Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub przesłanie na adres firmy: Colep Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 10, 97-410 Kleszczów.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentacji aplikacyjnej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Colep Polska Sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Firma Toolmex Truck Sp. z o.o. zainteresowana jest zatrudnieniem młodych inżynierów na następujących stanowiskach:

Konstruktor – wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowy maszyn (3 osoby)

Konstruktor- wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektroniki lub automatyki  (2 osoby)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Technolog – wykształcenie wyższe techniczne w zakresie technologii budowy maszyn (2 osoby)

Specjalista (manager) do spraw zarządzania produkcją (remontami) – wykształcenie wyższe techniczne (2 osoby)

Elektronik pojazdowy – wykształcenie wyższe w zakresie elektroniki i elektromechaniki (3 osoby)

Inżynier Serwisu – wykształcenie wyższe techniczne w zakresie eksploatacji maszyn roboczych (jedna osoba)

Specjalista ds. logistyki – wykształcenie wyższe techniczne w zakresie logistyki (jedna osoba)

Toolmex Truck Sp. z o.o. jest firmą
o profilu handlowo-usługowo-produkcyjnym specjalizującą się w dystrybucji, serwisowaniu, naprawach i remontach oraz modernizowaniu wózków podnośnikowych. Od roku 2001 współpracujemy w w/w zakresie z jednym ze światowych liderów w branży maszyn roboczych tj. koreańskim koncernem HYUNDAI ( mamy status wyłącznego dystrybutora na Polskę ), a od roku 2004 z największym producentem chińskim, firmą HANGCHA. Dodatkowo dystrybuujemy, serwisujemy oraz modernizujemy ładowarki teleskopowe MERLO.

Więcej informacji:

Anna Gwóźdź
tel.: 48 6174806
tel/fax.: 48 6174805

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyłączny Dystrybutor Wózków Widłowych HYUNDAI Toolmex Truck Sp. z o.o.
Ul. Metalowa 7b
26-500 Szydlowiec

Szanowni Państwo!

Z największą przyjemnością informujemy o otrzymaniu dofinansowania w ramach programu Inkubator Innowacyjności 2.0. W ramach projektu zrealizowane zostaną prace przedwdrożeniowe mające na celu podniesienie gotowości technologicznej innowacyjnych rozwiązań Politechniki Częstochowskiej. Koszt prac nie może przekroczyć 80 tys. zł brutto, termin zakończenia prac - 20 lutego 2020. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 5 rozwiązań, które otrzymają dofinansowanie.Termin nadsyłania zgłoszeń - 10 czerwca 2019.

Wypełniony formularz proszę przesłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 10 czerwca 2019 r.

WZÓR WNIOSKU O WSPARCIE PRAC PRZEDWDROŻNIOWYCH.docx

 ---------------

wykaz wydatków - zalacznik_nr5_wykaz_wydatkow_kwalifikowanych_2.pdf - wykaz dla działania 4.4. znajduje się na stronach 11 i 12.

Prosimy o kalkulację na tyle szczegółową, aby możliwe było ustalenie kwalifikowalności danego kosztu. Wydatki kwalifikowane wg umowy: 13. wydatkach kwalifikowalnych - należy przez to rozumieć wydatki lub koszty uznane za kwalifikowalne i spełniające kryteria, zgodnie z rozporządzeniem 1303/2013, jak również w rozumieniu ustawy wdrożeniowej i przepisów rozporządzeń wydanych do tej ustawy oraz zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020, które zamieszczone są na stronie internetowej Instytucji Zarządzającej PO IR: www.miir.gov.pl, oraz znajdujące się w wykazie kategorii wydatków kwalifikowalnych w ramach POIR dla działania 4.4 „Zwiększenie potencjału kadrowego sektora B+R”, wymienione w załączniku nr 5 do SzOOP.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.