a

Politechnika Częstochowska

Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

Staż w Dziale Inżynierii Przemysłowej
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszyscy członkowie Koła Naukowego "BeHaP", którzy deklarowali udział w zajęciach wyjazdowych do strzelnicy w dniu 17.12.2018 roku proszeni są o przybycie na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 10 grudnia 2018 roku (poniedziałek) o godz. 14.30 do sali WLK w celu ustalenia szczegółów wyjazdu oraz podpisania Regulaminu wycieczki. Ponadto osoby, które nie podały danych do ubezpieczenia grupowego proszone są o kontakt z opiekunem Koła, dr inż. Dorotą Wojtyto , pokój 301, najpóźniej do środy 5 grudnia 2018 roku. Sprawa pilna.

Celem Konkursu jest poszerzenie wiedzy z zakresu statystyki oraz rozwijanie umiejętności opisywania otoczenia za pomocą danych statystycznych. Laureaci krajowych eliminacji i opiekunowie grup otrzymają nagrody rzeczowe, a uczniowie w zależności od wieku- indeksy na studia. Więcej informacji o konkursie na stronach:

www.islp.edu.pl

www.facebook.com/feinMKS/

www.iase-web.org/islp/

 

Uprzejmie informujemy, że dodatkowe szkolenie biblioteczne dla studentów I roku studiów stacjonarnych w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się w dniu 8 grudnia 2018 r. (sobota)  o godz. 10:00 w Bibliotece Głównej, Al. Armii Krajowej 36 II piętro pok. 309.

Dodatkowych informacji udzielają:

Urszula Knop e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 34 32 50 938

Alicja Paruzel e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 34 32 50 958

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.