Politechnika Częstochowska

Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

Wszyscy nauczyciele akademiccy, którzy z uzasadnionych przyczyn przekładają zajęcia dydaktyczne na godziny niezgodne z planem zajęć zobowiązani są wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informację o tym fakcie.

Informacja musi zawierać:

  • datę i godzinę planowych zajęć,
  • nazwę przedmiotu,
  • kierunek i semestr grupy studenckiej,
  • miejsce odbywania zajęć planowych oraz datę,
  • godzinę i miejsce odbywania zajęć przełożonych,
  • przyczyny zaistniałej sytuacji.

W przypadku ustalonego zastępstwa osoba zastępowana lub zastępujący (w przypadku nagłej nieobecności w pracy nauczyciela) zobowiązana jest złożyć na wyżej wymieniony adres informację o zastępstwie. 

Nauczyciel akademicki, który uda się na wyznaczone zajęcia i napotka 100% absencję studentów zobowiązany jest odczekać 15 min. a następnie może opuścić pomieszczenie, w którym powinny odbywać się zajęcia i niezwłocznie wysłać informację o fakcie nieprzybycia studentów na wskazany wyżej adres.

Studenci, którzy przybyli na planowe zajęcia i spotkali się z niestawieniem na zajęcia prowadzącego zobowiązani są również, za pośrednictwem starosty grupy złożyć odpowiednią informację na wskazany wyżej adres.

Od dnia wejścia w życie niniejszego zarządzenia nie ma potrzeby odnotowywania faktów zmian w zajęciach dydaktycznych w prowadzonych dotychczas w Jednostkach zeszytach.

Zarządzenie obowiązuje od dnia 1.12.2017 roku. Treść zarządzenia 6/2017

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki Ok, rozumiem.